Fiat Stilo -02

Shitet nga: Fran Paja 12 Nën 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Shkodër
Mjeti ka vetem nje akt shitje dhe eshte perdorur shume pak ne keto 2 vite.Shitet per arsye te blerjes se nje mjeti me te vogel.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim