Pjese per makina te ndryshme

Shitet nga: Alban Selimi 04 Dhj 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Kam pjese per makina te ndryshme si:
Benz ML SLK CL CLK S E C.
BMW 316 318 320 325 328 525 528
AUDI A3 1998 A4 1996 2001 2004 2006
Volkswagen Passat 2 4 5, Golf 1 2 3 4
Ford Focus Escort Fiesta dhe shum tipe te tjera me cmime te arsyeshme

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim