Kamper Benz 313 cdi -01

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 07 Sht 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

22 000 EUR

Komuna: Shkodër
Jeni adhurues i jetes se bukur?
Deshironi te merrni valixhet dhe te udhetoni?

Ky eshte rasti me i mire!
Kamper Benz 313 cdi .
eshte i pajisur me te gjitha gjerat origjinale.
ka 5 krevate + lavaman + frigorifer + furre gatimi + ngrohes ambjenti + rafte per rroba +tende per hije + pompe uji etj

Eshte ne gjendje shume te mire sepse i eshte blere nje personi merakli.
Cmimi eshte 22 000 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim