Zetor taishan 18

Shitet nga: Antonio 23 Nën 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Makina : Traktorë
Shes traktor taishan zetori eshte 18kf,zetori ka rimorkio plug2 freze dhe trine hekuri
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim