Zetor Fiat Agri 130 kuaj

Shitet nga: Xhevahir Gjorreta 15 Sht 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Makina : Traktorë
Zetori eshte ne gjendje te mire dhe gadi per pune ka plug fostriti edhe freze me rrul te perfshira ne cmim.
Zetori shitet per arsye nderrim biznesi dmth ska asnje lloj problemi.
Cmimi: 25 milion i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim