Zetorë ursus c335

Shitet nga: shkelzim 03 Dhj 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Shkodër
Makina : Traktorë
ursus c-335 zitori eshte me plug freze dhe rimojko zitori eshe eshe me gabin timonin e ka hidrualik
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim