Ursus c335 plug frez remorkio

Shitet nga: viltan sufaj 05 Dhj 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Shkodër
Makina : Traktorë
zerori eshte i paisur me plug frez remorkio plugu eshte me spostim dhe freza eshte e re ju litem na kontaktoni 0673369017
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim