Ursus c335 plug frez remorkio

Shitet nga: viltan sufaj 02 Dhj 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Makina : Traktorë
zetori eshte i paisur me plug me spostim me fres pothuajse e re dhe remorkio zetori edhte me 2 pistona tek diferencial jo 4x4 timoni i eshte kthyer hidraulic si dhe i paisur me kabin cel 0672571060e0673369017
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim