Fiat Agri 70-90 kuaj + deng lidhese

Shitet nga: Xhevahir Gjorreta 10 Nën 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 000 LEK

Komuna: Shkodër
Makina : Traktorë
Shitet Fiat Agri 70-90 + denglidhese te dyja ne gjendje shum te mire dhe gadi per pune. Shiten edhe vec e vec, Zetori eshte i mirmbajtur dhe perdorur per arsye personale po ashtu dhe denglidhesja eshte john deere 336 shum e mirmbajtur sic shifet edhe ne foto. Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim