Rreshire pishe

Shitet nga: Albert 22 Nën 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 LEK

Komuna: Shkodër
Makina : Të tjera
Shes rreshire pishe te zeze e ish rrezervave te shtetit tdikurshem
Rreshira mund te sherbeje si kollofon ose te perpunohet. Sasija eshte 700kg dhe çmimi eshte 800 euro e gjitha. E kam perdorur si ngjites parafine dhe per izolim shartimi tek pemet, por sasija eshte e madhe dhe skam çe bej te gjithen.telefononi per çdo informacjon mbi lenden.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim