Kabin për kubota dhe iseki

Shitet nga: joni 13 Tet 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

550 000 LEK

Komuna: Shkodër
Makina : Të tjera
Kemi per të shitur një kabin zetorit për kubota dhe iseki origjinale e ardhur nga Zvicra qendje shumë te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim