Freza dhe makineri bujqsore

Shitet nga: angjelin 13 Maj 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Makina : Të tjera
kemi freza te gjith llojeve dhe madhesive te ndryshme ..te gjitha te ardhura nga italia..numer kontakti 0674694490 dhe 0672320356
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim