"Valboni"-Rahovec-Kosova-- Rotokos me gjatsi 140Cm

Shitet nga: "Valboni" RotoKos 140Cm 08 Shk 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Makina : Të tjera
"Valboni"-Rahovec-Kosova-- Rotokos me gjatsi 140Cm
Per Me Shum Informata Ne Kontaktoni ne Numrat Mob +377 ( 0)44-128-232----- 044-356-677 ----- 044-797-575
Tel 029-277-363

Dhe Ne faqen Ton Te Facebook-ut
https://www.facebook.com/vgjhgjwugwwwGjindemi Ne Rahove , Ju Mir Presim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim