Makin selazhit per zetor

Shitet nga: Jac shkurti 20 Gsh 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 LEK

Komuna: Shkodër
Makina : Makina lidhëse
Shitet nje makin silazhit per zetor marka mengels sh25 , me 2 vija hap rrugen mrapa dhe sidhet ne krah te djathet ,per me shum informacione ju lutem te telefononi ne nr me siper faleminderit !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim