Kose bari

Shitet nga: vincensi 26 Maj 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Shkodër
Makina : Makina lidhëse
SHES KOSE BARI MARKA POOTINGER 305 H
E VITI 2005
GJRERESIA E PRERJES 3 METRA
E TRASPORTUESHME NE TRE POZICIONE
SHUM E THJESHT NE PUN
ME SIGURES QE E MBRON NGA PRISHJA KUR NDESH PENGESA
POTHUAJSE E RE
ME THIKAT DHE PJESE TE SAPO NDERRUARA( 500 EURO)E CERTIFIKUAR ME FATURAT E RIPARIMIT
CMIMI 3500 EURO
PER INFO (0039)3473042906
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim