Renault trafic -08

Shitet nga: Naim 30 Tet 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Shkodër
Renault trafic viti i prodhimit 2008 nuk eshte makine e sforcuar dhe nuk ka nevoje per asnje sherbim madje eshte edhe me liber
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim