Mercedes Sprinter diesel -99

Shitet nga: Geni 28 Maj 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Komuna: Shkodër
Mercedes Sprinter 412 jo cdi.Dhjetor te 99 ne gjendje te mire pune.Makina eshte me dogane dhe siguracion per nje vit i ardhur ne shqiperi me 27 dhjetor 2013.Per te interesuarit cmimi i negociushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim