Mercedes benz

Shitet nga: ?? 27 Sht 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Makina : Makina udhëtimi
shitet autobuzi i markes mercedes benz ne gjendje shume te mire me motorr 2.8 diesel , 30 vendesh ... 15/100 km karburant ... me tv dhe te gjitha gjerat q i nevojiten , faleminderit per mirkuptimin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim