Mercedes Vito 112 cdi 220 8+1 -02

Shitet nga: saimiri 08 Nën 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 499 EUR

Komuna: Shkodër
Makina : Makina udhëtimi
Mercedes Benz Vito 112 cdi.220 nafte.8+1.Me letera te prera.I sapoardhur nga gjermania.I pa perdorur ne Shqiperi.Disqe alumini,goma te reja,klima,4 xhama elektrik,pasqyra elektrike,shkrirje xhamash me kurdusje,kamjo automatike,control cruiser(pilot automatik),207 000 km origjinale.Ne gjendje shum te mire vizuale dhe mekanike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim