Mercedes Benz 14+1 Sprinter 412 1997

Shitet nga: Besmir 15 Maj 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 500 LEK

Komuna: Shkodër
Makina : Makina udhëtimi
Shitet Mercedes Benz Sprinter 412 AUTOBUZ 15 vendesh,viti prodhimit 1997 Diesel,air conditioned,Abs,Srs,DvD,permban dhe bagjo siper,,dopio gome.me letra te rregullta dhe ne gjendje shume te mire pune.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim