bige per fadroma ose zetore

Shitet nga: bujar sh 05 Sht 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR   3 000 EUR

Komuna: Shkodër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
bige per bagi ne gjendje shum te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim