Sprinter frigorifer

Shitet nga: Brigen 26 Nën 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Shkodër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Sprinter frigorifer i ardhur nga gjermania me dogan te paguar shume i mir per me teper telefononi 0674737838
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim