Mercedes Sprinter 211

Shitet nga: Hajri musaja 27 Nën 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 300 EUR

Komuna: Shkodër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
2001 cdi te trija tkuqe 220 motorri tipi 211 151000 origjinale te vedat me liber abs kodicinier arb me dogan te pagume vaj filtra sa po te ndrruara me te gjitha sherbimet e bera mjeti esht full full cmimi 6300 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim