Iveco 7914 cmimi 6500 euro

Shitet nga: nesti 26 Nën 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Shkodër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Iveco kamioncin 7914 vetshkarkuese 3.5 ton 7.5 me ngarkese ne gjendje mjaft te mire. Taksa te paguara deri ne shtator 2016. Cmimi 6500euro. Cel 0685668636
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim