HYNDAI H 1 KAMIONCIN 1.5 TON

Shitet nga: KADRI 06 Mar 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Shkodër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
MAKINA ESHTE E ARDHUR NGA ITALIA ME LETRA ITALIANE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim