Kamjon 7.5 ton -03

Shitet nga: iliri 10 Sht 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Shkodër
shitet kaioni 7.5 ton i ardhun nga anglia me letra shqiptare dhe ipa dalun ne qarkullim as i here ka dy vjet qe ka ardh esht me 6 marrsha shum i mir per pun cmimi 4500 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim