Kamion Man

Shitet nga: gjergj 20 Qer 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
makina eshte ne gjendje te mire dhe me letra te rregullta ......Per me teper mund te kontaktoni ne telefon
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim