Furgon Mercedes-benz 512d -98

Shitet nga: ..... 30 Nën 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
2800 nafte super super super motorr 10 vende dhe pjesen tjeter mbrapa te mbyllur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim