Urgjent shitet morr skafi 170 lek jonson 20 hp

Shitet nga: dari 24 Dhj 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 EUR   150 EUR

Komuna: Shkodër
Makina : Pjesë dhe pajisje
shitet urgjent motorri jonson 20 hp eshte ne gjendje te mir shitet urgjent se kam nevoj per lek 170 mij lek tevjetra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim