Motorre i ujit

Shitet nga: agim 01 Gsh 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Shkodër
Makina : Pjesë dhe pajisje
matorri eshte ne gjendje te rregullt shume pak i perdorur fuqia 44 eshte me qafe te shkurter eshte i ardhum nga amerika urgjent shitet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim