Jane 6 copa aktualisht 4 me rreshkitse

Shitet nga: Ndue 27 Nën 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Shkodër
Makina : Anije me pedale dhe me vela
Jan 6 copa aktualish ne gjendje pune 4 jan me rreshkitse
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim