Vark me motort

Shitet nga: mercury 22 Nën 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Shkodër
Makina : Anije me motor
Vark me motorr mercury 85 h p dy koh 4vende dhe pa karrel
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim