Jaht i kompletuar

Shitet nga: nue 18 Tet 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Shkodër
Makina : Anije me motor
Jahti esht i kompletuar me ,guzhin me gaz,me frigorifer elektrik 240v,me furre mikro onde,me banjo, dush, raft rrobash, sterio muzike! Panel solar per energji elektrike,qe mundeson tre dhoje rrymash elektrike, 12v,24v,dhe240v!me dokomentadhe leje detare shqipetare! Fuqia motorrike 60kuaj! Per me shum informcion ju lutemi na kontaktoni,faleminderit!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim