Godine 4-kateshe ne shitje

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Real-Estate-Office.al Sarande Sot 12:08 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

188 000 EUR

Adresa: Sarande
Komuna: Sarandë
Shitet Godine 4-kateshe me pamje nga deti e pershtatshme per hotel ose per cdo lloj aktiviteti tjeter.Godina ka nje siperfaqe totale prej 800m2 dhe eshte e pajisur me certifikat pronesie.Na kontaktoni per me shume informacione ose per nje vizite te prona.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim