Vile buzedetit Okazion

Shitet nga: Tan 23 Nën 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

450 000 EUR

Sipërfaqe: 600 m2
Komuna: Sarandë
Shitet nje vile 2 kateshe buzedetit Sarande.300m ndertim dhe 600m truall te hipotekuara.Bleresi ka te drejte te bleje 600m truall te tjere e cila I vihet ne dispozicion objektit.Objekti ndodhet ne aksin nacional Turizem-Kanali I Cukes.Eshte nje vile 10m nga buza e detit dhe rreth saj nuk ka ndertime te tjera por vetem gjelberim.Ka nje pamje perrallore e te pakrahesueshme me asnje vend tjeter.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim