Shitet truall ne ksamil 200m larg detit

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Real-Estate-Office.al Sarande Sot 10:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

85 000 EUR

Adresa: Ksamil
Sipërfaqe: 5000 m2
Për vendbanimin: Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Sarandë
ofrojme truall me pamje nga deti ne Ksamil me nje siperfaqe totale prej 500m2 dhe 100m2 ndertim.Prona është 200 metra larg Detit. Është e pajisur me certifikatë pronësie.Ksamili po behet cdo vit zona me e preferuar dhe e kerkuar prandaj mos humbisni shansin, kontaktoni me ne per nje vizite prona
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim