Toke prej 290 m2 m2 ne Sarande

Shitet nga: denis 10 Dhj 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Komuna: Sarandë
Eshte me dokumente te rregullta me hipoteke ne pozicionin ne kuroren e sarandes ne krah me fshatin turistike e pershtatshme per vile larg zhurmes te qytetit ,ajer i paster dhe me nje pamje te mbrekullueshme nga deti. Shitet per arsye te shkollimit te larte
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim