Tokë bujqësore

Shitet nga: Robert Izeti 18 Sht 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Sarandë
Shitet toke kodrinore e bute dhe fushe, per pemtari, ndertim etj. Gjithe siperfaqja eshte nen ujedhe me depozite uji te pijshem ne krye. Toka ndodhet pran superstrades se re Sarande-Delvine-Tirane, lidhet me Delvinen dhe Saranden me dy rruge te asfaltuara te cilat kalojne ngjitur me pronen. Siperfaqja eshte 19.4 ha, çmimi 3 euro m\katror. I diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim