TOKE ME HIPOTEKE NE BORSH,SARANDE

Shitet nga: Piro 25 Nën 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Sarandë
SHITET 800 m2 TOKE ME HIPOTEKE NE BORSH TE SARANDES

Toka eshte 50 metra larg detit e pajisur me certifikate pronesie.

Toka shitet e gjitha.
Cmimi eshte shume i favorshem dhe i diskutushem.

TE KONTAKTOJNE PERSONA VERTET TE INTRESUAR.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim