TOKE ME HIPOTEKE NE BORSH,SARANDE 1500 M2

Shitet nga: Piro 09 Nën 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Sarandë
SHITET TOKE ME HIPOTEKE 1500 m2.

Toka ndodhet ne Borsh,Sarande.

Toka eshte 350 metra larg detit.

TOKA SHITET E GJITHA.

CMIMI SHUME I FAVORSHEM DHE I DISKUTUSHEM.

TE KONTAKTOJNE PERSONA VERTET TE INTERESUAR.

JU FALEMINDERIT.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim