Vila ne Sarande

Shitet nga: fatjon 24 Maj 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

470 000 EUR

Komuna: Sarandë
shitet vila ne Sarande me 376m² jane 3 dhoma gjumi 3 banja me sallom shum te madh , guzhin , depo , garazh ku munde te parkosh 3 automiete , koridor , dhe me ballkon shume.. te madh . me pamje nga deti . dhe me furr buke .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim