Shtepi ne Ulqin

Shitet nga: ulqinaku 30 Tet 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Komuna: Sarandë
Shes shtepi nje-katshe me siperfaqje prej 140m2 ne nje truall prej 400m2. Shtepia gjendet ne koder, 7 min nga bregu i detit (fillimi i Plazhit te Madh). Posjedon gjithsejt 5 dhoma ku 3 dhoma kane banjo te vet, kurs 2 dhoma kane nje banjo te perbashket. Prane shtepis mund te parkohen 3 automjete. Eshte e kycur ne kanalizimin e qytetit si dhe ujesjellsin komunal, e shenuar ne katastrin gjeneral urbanistik.
Shtepia eshte e renovuar (hidro dhe termoizolimi).
E mundshme marrveshtja rreth cmimit.
E-mail: ulcinjanin@yahoo.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim