Shitet shtepi private ne Sarande

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Real-Estate-Office.al Sarande Sot 15:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Marina Sarande
Sipërfaqe: 380 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Shtëpi e veçuar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Sarandë
Shitet shtepi private me pamje nga deti, Prona ndodhet te marina ne Sarande dhe ka nje siperfaqe totale prej 380 m2 truall dhe 105 m2 ndertim.
Shtëpia është e pajisur me certifikatë pronësie dhe ka leje për të ndërtuar +2 kate. Çmimi 45000 euro i negociueshëm mos humbisni mundësinë për të zotëruar këtë pronë, nen cmimit real te tregut.Na kontaktoni per me shume informacione ose per nje vizite te prona.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim