Shitet Apartament 1+1 ne Sarande

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Real-Estate-Office.al Sarande Dje 19:42 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mithat Hoxha
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Sarandë
Apartament per shitje me nje siperfaqe totale prej 75 m2 Apartamenti ndodhet ne rrugen Mithat Hoxha, 100 meter larg plazhin.Ndodhet afer cdo shërbimi te nevojshem si shkollat, restorante. Prona eshte e mobiluar plotesisht dhe përbëhet nga:
- 1 Dhomë gjumi
- 1 sallon me kuzhinë të përbashkët,
- 1 tualet,
- 1 ballkon.
Per cdo pyetje na kontaktoni ne WhatsApp & Viber +355699238033
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim