Penthouse me pamje fantastike ne shitje

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Real-Estate-Office.al Sarande Sot 12:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

215 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rruga 5
Sipërfaqe: 400 m2
Komuna: Sarandë
Një mundësi e përkryer për të zotëruar një Penthouse me tre dhoma gjumi në Sarandë, që ndodhet afër të gjitha sherbimeve..
Kjo pronë gëzon një tarracë të madhe para me pamje mahnitëse dhe panoramike të qytetit, që është ideale për argëtim,Ajo është e vendosur në një zonë të qetë të qytetit ku mund të gjeni paqen dhe relaksimin qe kerkoni.Prona ndodhet ne katin e 6-te te nje ndertese te re dhe me cilesi te larte dhe ka nje hapesire totale prej 400m2.Është me dokumentacion te rregullt.
Eshte e organizuar ne:3 dhoma gjumi,1 sallon i madh me kuzhinë të përbashkët,3 tualeta,një verande shumë te madhe.Na kontaktoni per informacione te metejshme ose per nje vizite te prona.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim