Penthouse me pamje ballore nga deti

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Real-Estate-Office.al Sarande 14 Qer 21:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: 40 shenjtoret
Sipërfaqe: 141 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Sarandë
Zyra jonë ofron papafingo me pamje ballore nga deti në zonën më të mirë të qytetit.
Në afërsi të të gjitha sherbimeve si: Transporti publik, spitali, restorante, bar, shkolla etj.
5 minuta më këmbë nga plazhi dhe nga shëtitorja e qytetit, 10 minuta në këmbë nga qendra.
Pamja panoramike nga ballkoni e bën kete prone më të dëshirueshme dhe të pamundur t'i rezistosh kësaj bukurie natyrore.Sipërfaqja totale e pronës është 141 m2
Ndodhet në katin e 6-të të një ndërtese të re.
Ai përbëhet nga:2 dhoma gjumi,1 sallon me guzhine te perbashket,2 ballkona,2 tualeta.Na kontaktoni per informacione te metejshme ose per nje vizite te prona.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim