Shtepia shitet e kompletuar sic paraqitet ne foto.

Shitet nga: Edi 09 Tet 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Sarandë
Dhome gjumi e kompletuar Dollap dhome gjumi 2 kondisjoner Kolltuk kendi Tavolin e vogel salloni Tavolin e madhe me 6 karrike Frigorifer Lavatrice Sobe Dhe furr pjekjeje 2 Televizor
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim