Objekt 4 katesh i pa perfunduar ne Sarande

Shitet nga: mikel 11 Nën 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 000 EUR

Komuna: Sarandë
Okazion ! objekti ndodhet ne nje zone turistike shum te populluar me pamje nga deti dhe me leje ndertimi te rregullt .
objekti ka vetem nje kate te perfunduar dhe leje 4+1 .shitet per arsye ekonomike , objekti eshte nje rast biznesi
shum fitimprures .objekti eshte i rrethuar dhe me parking te mjaftueshem ,me tapi te rregullt dhe anes rruges kryesore qe te ndan nga deti . Me nje pamje te mrekullueshme dhe 100 mt nga det.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim