OKAZION apartament 2+1 ne Sarande

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Real-Estate-Office.al Sarande Dje 15:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

89 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mithat Hoxha
Sipërfaqe: 135 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Sarandë
Shitet apartament 2+1 135m2 me pamje nga deti 660€ /m2 ne nje zone te preferuar pak metra larg detit.Ndodhet ne rrugen Mithat Hoxha ne katin e 7 te nje ndertese te re dhe cilesore.Apartamenti eshte i perbere nga:2 dhoma gjumi,1 sallon me guzhine te perbashket,1 tualet dhe nje ballkon te madh.
Siperfaqe e paster banimi :70 m2
Siperfaqe e perbashket : 65m2
Na kontaktoni per me shume informacione ose per nje vizite te prona.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim