HYRJE BANIMI NE SARANDE LAGJJA KODER

Shitet nga: ARJAN 17 Nën 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

65 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Sarandë
SHITET HYRJE 2+1 NE LAGJEN KODER SARANDE.SHTEPIA ESHTE E PAJISUR ME TE GJITHA AREDIMET E DUHURA .AJO NDODHET 100 METRA LARG DETIT .TE GHITHA MOBILJET JANE TE REJA DHE TE PA PERDORURA ASNJEHERE.HYRJA NDRROHET ME HYRJE TJETER PRANE 21 DHJETORIT NE TIRANE.FALEMINDERIT
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim